Firmast

OÜ To.Re. Autod on Eesti erakapitalil loodud ettevõte, mis tegeleb õlide-määrdeainete maaletoomise ning hulgimüügiga. Ettevõte asutati 1992. aastal autoremondiga tegeleva ettevõttena. Tegeldi kõigega, mis puudutas autoremonti, -hooldust ja -ehitust. Lisaks tegeldi ka Eesti esimese sportauto Vilgas (hilisema nimega Rex) ehitusega. Tõsisemalt hakkas tuure üles võtma ka võidusõiduga seonduv tegevus.
1993. aastal registreeriti ettevõte To.Re. Autod AS Tamsalus. Alates 1998. aastast said alguse tõsisemad kontaktid Eestis sellel ajal suurima kütusemüüjaga – Hydro Texaco Eesti AS-iga, kes tegeles lisaks kütusemüügile ka TEXACO õli- ja määrdeainete Eestisse tarnimisega. Järgneva viie aastaga ehitasime üles 215 järelmüügiga õli- ja määrdeainete müügiketti. Suurepärane koostöö Hydro Texaco Eesti juhtkonnaga päädis Hydro Texaco Eestile lao- ja logistikateenuse osutamisega (2000. aasta oktoobrist 2006. aastani). 2010. aastal lisasime oma tootevalikusse MOL Dynamic õlid ja määrdeained. MOL on teada-tuntud eelkõige kõrgekvaliteediliste mootorrattaõlide ja põllumajanduse-rasketehnika õlide ning määrdeainete poolest.

Just üle 20-aastase määrdeainete müügikogemusega suudame pakkuda Teile kiiret ja tõhusat abi. Jagades enda kogemusi Teiega, suudame leida sobiva ning kvaliteetse mootoriõli või määrdeaine ja selle kiirelt ka Teieni toimetada. Meil on müügikohad üle Eesti ja seetõttu suudame olla kiiresti kättesaadavad. Meie tooteid võib leida just Teile sobivates pakenditest – 0,4-liitrisest pudelist 208-liitrise vaadini. Arvate, et suudame Teile kasulik olla? Võtke ühendust!

tore_autod_20_sinine_logo